• Tato hra je pro ty co platí den co den na mě jezdí ničí mě rychlost mi cuká nepřítel nemá budovy na ůrovni toho aby měl medjey či reův bojovník a přesto mají tisíce a ještě k tomu si postavyly pyramidu vedle mé kdo komu nadržuje je patrné když chci ůtočit já ukáže mi to soupeř je sláb a oni tisíce a tisíce jedou normálně chci teda hru hrát kde se toto nadržování neděje okamžitě mi dejte jinou hru .

  • Tato hra je pro ty co platí den co den na mě jezdí ničí mě rychlost mi cuká nepřítel nemá budovy na ůrovni toho aby měl medjey či reův bojovník a přesto mají tisíce a ještě k tomu si postavyly pyramidu vedle mé kdo komu nadržuje je patrné když chci ůtočit já ukáže mi to soupeř je sláb a oni tisíce a tisíce jedou normálně chci teda hru hrát kde se toto nadržování neděje okamžitě mi dejte jinou hru .

    ahoj, gamba, nevím, jestli jsi češka, ale pojď klidně k nám na mírový server (Philae) :) jsme ochotni tě ochránit. S pozdravem kmen International tribe (INT) :)

  • Dobrý den. Chci se zeptat jak je možné, že hráč mazlik3008 kmen Česká legie počet bodů 3.425.000 může být špionován hráčem 3dz BADASS s počtem bodů 78.130.000. Nemělo by to tomuto hráči napsat, že protivník je příliš slabý? Vypadá to na nějaký podvod. Doporučuji prošetření jak se to může stát. Stalo se 25.3.2021 v 17:29

  • Tato hra je pro ty co platí den co den na mě jezdí ničí mě rychlost mi cuká nepřítel nemá budovy na ůrovni toho aby měl medjey či reův bojovník a přesto mají tisíce a ještě k tomu si postavyly pyramidu vedle mé kdo komu nadržuje je patrné když chci ůtočit já ukáže mi to soupeř je sláb a oni tisíce a tisíce jedou normálně chci teda hru hrát kde se toto nadržování neděje okamžitě mi dejte jinou hru .

    Mám stejný problém a administrátor to neřeší...