Odwołanie

  • powód zablokowania konta :



    To konto zostało zablokowane. Możliwe powody mogą zawierać naruszenie Ogólnych Warunków Umowy lub naruszenie zasad gry.

    • Powód: Massive pushing from many weaker accounts
    • Czas trwania: 15 dni, 00:00:00 (do 13/01/2021 22:48:56 UTC +1)

    Po więcej informacji, prosimy o kontakt z zespołem wsparcia.
    OK


    twój nick na grze : superspartanka

    serer : thinis

    Opis:




    Nie rozumiem powodu zablokowania konta . Gram uczciwie nie mam multikont .W naszym przymierzu ,każdy sobie pomagał jak mógł . Nie macie powodu żeby blokować mi konto . Gram uczciwie pomagamy sobie w przymierzu . A jeśli chodzi o ataki na innych graczy to atakuje tylko tych których, mogę sięgnąć punktowo, innych nie atakuje . Jesli chodzi o surowce każdy każdemu pomaga i oddaje z biegiem czasu. Dawałam swoje armie innym gracza z przymierza ,by mogli robić większe poz. obozów nomadów i przynosili więcej surowców niż te które mi dali . Wiec wszystko było oddane. nie macie powodu do zablokowania mojego konta . Żadnego punktu regulaminie nie złamałam i będę się odwoływać.


    reason for blocking the account:

    This account has been blocked. Possible reasons may include violation of the General Terms and Conditions or violation of the rules of the game.

    Reason: Massive pushing from many weaker accounts
    Duration: 15 days, 00:00:00 (until 13/01/2021 22:48:56 UTC +1)
    For more information, please contact the support team.
    OKAY

    your game nickname: supersparty

    serer: thinis

    Description:

    I don't understand why my account was blocked. I play honestly, I don't have multi-accounts. In our alliance, everyone helped each other as much as possible. You have no reason to block my account. I play honestly help each other in the covenant. And when it comes to attacks on other players, it only attacks those that I can reach in points, it does not attack others. When it comes to raw materials, everyone helps everyone and gives them back over time. I gave my armies to other covenant players so they could make bigger poses. nomad camps and they brought more resources than they gave me. So everything was given up. you have no reason to block my account. I have not broken any point in the regulations and I will appeal.


    the administrator who imposed a ban should be fired for not knowing the regulations


    I wonder how your earnings will drop now, if there is no superparty player, no one will buy amethysts to turn on the shield ...


    You banished with impunity ... you couldn't even get anything attached, someone else will take care of it, I will demand the suspension of anocris servers for breaking the rules of the game and compensation if the ban remains



    https://int8.anocris.com/terms?hl=pl-PL

  • Zablokowaliście konto gracza tylko na podstawie domysłów i skarg innych graczy którzy oczerniają Superspartanka od początku gry.

    Gra zezwala na pewne współdziałania graczy będących w jednym przymierzu - wspólne ataki, obrona itp. Skoro gra zezwala na takie współdziałania to są one dozwolone tak samo jak wspieranie się surowcami. Jeżeli to są zarzuty wobec tego gracza to proszę o zablokowanie wszystkich graczy na serwerze gdyż każdy z nich wykorzystuje te same możliwości. Ponadto gra nie zezwala na nękanie słabszych graczy gdyż ma ograniczenie punktowe oraz ilość ataków na gracza który tyczy się nie tylko atakującego ale całego przymierza. Co to za gra w której nie szanuje się poświęconego czasu oraz środków blokując konta tylko na podstawie domysłów

  • my gramy uczciwie pomagamy sobie. Zablokowaliście mi dostęp do konta z powodu tego ze sobie na Wzajem pomagamy by każdy się rozbudował . Jak prosiłam o sprawdzenie konta pewnego gracza to nic nie zrobiliście a on miał i ma mulit konto . Ale jego nie zbanujecie bo przecież stracili byście dostęp do gotóweczki bo kupuje sobie ametysty a Wy macie kase wiec po co go blokować. A ja i mój team gramy uczciwie a wy mi konto zablokowaliście. Nie macie powodu do blokowania mojego konta...


    the administrator who imposed a ban should be fired for not knowing the regulations


    I wonder how your earnings will drop now, if there is no superparty player, no one will buy amethysts to turn on the shield ...


    You banished with impunity ... you couldn't even get anything attached, someone else will take care of it, I will demand the suspension of anocris servers for breaking the rules of the game and compensation if the ban remains

  • Nie rozumiem blokady konta Superspartanki. Grała z 1 konta. Nasz sojusz polega na wzajemnej pomocy i wsparciu. wojsko i surowce przesyłane są na bieżąco do wielu graczy. zarówno ona jak i ja pomagamy sojusznikom jak tylko możemy. Jej pomoc była nam bardzo potrzebna do rozwoju, ponieważ jest jednym z liderów i zawsze można było na nią liczyć. Bez niej nasz sojusz jest bardzo osłabiony. wielu graczy dzięki niej mogło budować wojsko, ponieważ często je tracili. Pożyczała swoją armię innym, żeby mogli atakować wyższe levele nomadów, a potem surowce oddawała. Proszę o jej szybki powrót do gry i naszego sojuszu, ponieważ dalej chcemy być liderem wśród przymierzy.

  • The administration is silent because it knows that the ban is bad for e-mails, it is not responding and they banned for whatever reason because they could not fault anything, the points of the regulations were not broken, the administration made a mistake and banning players because of crying other weaker players is pathetic.


    Administracja milczy bo wie, że zakaz jest zły na e-maile, nie odpowiada i zbanowali z jakiegoś powodu bo nie mogli nic zarzucić, punkty regulaminu nie zostały złamane, administracja popełniła błąd i zakazanie gra ze względu na płacz innych słabszych graczy jest żałosna.

  • The administration is silent because it knows that the ban is bad for e-mails, it is not responding and they banned for whatever reason because they could not fault anything, the points of the regulations were not broken, the administration made a mistake and banning players because of crying other weaker players is pathetic.


    Administracja milczy bo wie, że zakaz jest zły na e-maile, nie odpowiada i zbanowali z jakiegoś powodu bo nie mogli nic zarzucić, punkty regulaminu nie zostały złamane, administracja popełniła błąd i zakazanie gra ze względu na płacz innych słabszych graczy jest żałosna.

  • Superspartanka, Wszystkiego Najlepszego w ten nadchodzący rok 2021 dużo zdrowia .....i czekamy na Ciebie .

  • Witam. Ponawiam prośbę o odblokowanie konta Superspartanki. Jest to bardzo dobry gracz, którego pomoc jest niezbędna do rozwoju naszego sojuszu i utrzymania się na 1 pozycji. Zawsze pomagał słabszym graczom i surowcowo i wojskowo. Nie posiada żadnego multikonta i gra uczciwie. Jest jednym z naszych liderów i bez niego nie zdziałamy za wiele na tej grze. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. Pozdrawiam.

  • dziękuje madprofessor za życzenia i wzajemnie . Janek ja już do nich pisałam wszędzie i raczej nie wrócę szybciej jak za 12 dni... o ile wogole wrócę bo to sensu nie ma zablokowali mnie za nic.. A inne teamy ciągle mnie zgłaszali bo się mnie bali... i admini serwera dla świętego spokoju zablokowali mi konto . nawet nie sprawdzili niczego dokładnie ale jaka to satysfakcja dla nich bo ja bym nie miała żadnej ... wolała bym się zmierzyć z nimi a nie zgłaszać by się pozbyć przeciwnika ... ale co tu dużo mówić o nich wystarczy spojrzeć ze wszyscy maja tarcze przed atakami tacy ekstra z nich gracze :D Ale ich admini serwera nie zbanują bo zarabiają na nich :D

  • my covenant should continue and thank the Anocris administration for their unlawful prohibition. They know there was no multi-account. I did not break the rules and it never happened that in the case of weaker players, the strong hid in the weaker players and were attacked by the strong, because by hiding with them, they exposed the weaker. The administration won't feel wrong, but at least everyone knows how the rules of the game are being followed



    I hear a lot of alliance players leave the game and for sure few opponents buy protection. So ancris is losing out on it, so glad it's the administration's fault and let them do it, someone should be on them and get rid of them.

  • Wolałbym zobaczyć, jak opuszczasz Superspartankę w inny sposób. Życzę szczęśliwego nowego roku i więcej szczęścia w obliczu sprawiedliwości.