Administracja

  • Code
    1. J'ai eu 4 villes pendant 15 jours et maintenant j'ai une interdiction de 15 jours, vous savez que la perte de serveur est 3 fois plus rapide, les interdictions devraient être 3 fois moins. l'interdiction était mauvaise alors maintenant donnez-moi tous les bonus pour 7 jours actifs et 20 lapis
  • vous pouvez aussi demander à tous les petits joueurs d'envoyer compulsivement ces ressources et ensuite ils vous bloqueront pendant 15 jours: Q: P Je leur écrirai pour vous envoyer des ressources: P: P


    Je plaisante, mais voyez par vous-même comment l'administration m'a arrangé

  • Wiic mysisz, 'e z tysi-cy ludzi, kt-rzy graj'w t'grà, 'e zosta'y wyr-nione by zakazane? Moe po prostu nie jesteo wystarczaj-co doros-y, aby zagrao w gr'dla doros-ych. Kaedy, kto jest karany zawsze twierdzi, niewinni. Laughing out loud

  • Code
    1. zasoby zostały odesłane, ale gracze nie stracili ich od razu, to była strategia, z czasem oddałbym je każdemu, kto do niego należy, aby pomóc sojuszowi, inne sojusze mogły współpracować w ten sam sposób. dali mi najwięcej zboża w nadmiarze. Czy można skrócić ban, ponieważ na szybkim serwerze ban powinien być 3x krótszy
  • Hi Pati,

    Blokada Twojego konta jest terminowa. Służy jako forma ostatecznego ostrzeżenia przed całkowitą eliminacją z gry. Blokada nie została nałożona za multikontowość. Po analizie aktywności Twojego konta ustaliliśmy, że Twoi sojusznicy w sposób niesprawiedliwy wspierali Cię w znaczne ilości surowców bez faktycznego i wyraźnego odwzajemnienia. Nie może być tak, że cała grupa sojuszników "zrzuca się" na główne konto w sojuszu, które jest najsilniejsze, aby potem mogło ono wycinać w pień wszelkich przeciwników. Tyczy się to także właśnie pożyczek jednostek, w myśl zasady: "napompujemy konto, którym będziemy potem straszyć każdego, kto nam zagrozi". W ten sposób gra zamieniłaby się w jedną formę kolektywnego wsparcia, a w grze byłoby góra kilka pokaźnych graczy. W Twoim przypadku aktywność pokazała, że zwroty surowców następowały w co najmniej kilkukrotnie mniejszych ilościach, albo praktycznie nie była zwracana w ogóle. Tego typu działanie jest zabronione i określone w naszym regulaminie jako Pushing, stąd też blokada z takim powodem.Mamy nadzieję, że przekazane wyjaśnienia okażą się wystarczające.




    @rozumiecie tylko że ja odsyłałam surowce z biegiem czasu innym w zależności co potrzebowali :P najwięcej dostałam zboża od innych z 20 kursów w 1 dzień bo tylko ci co mieli nadmiar a i tak by im przepadło mieli wysyłać .A ci co widzieli że na nich szedł atak mieli mi wysyłać na przechowanie i od razu odsyłałam lub tyle ile chcieli na razie bo bali się stracić .


    @tylko 1 osoba u mnie miała z 500k papierusa ale miała urlop a później jeszcze nie chciała , Wiec u mnie miała jak w banku

    @no właśnie po co przymierze jak mamy sobie nie pomagać


    kto potrafi się zgrać to go blokują,każdy ma prawo sobie pomagać , tylko ze inni płakali to mnie zbanowali. Nasza taktyka zakładała by jak najszybciej odblokować wszystkim graczom przymierza możliwość werbowania medzi i ra by tworzyli armie.


    @ za pokonanych graczy surowce ,które zdobyłam innym wysyłałam by odblokowali się i zwrot surowców był, od razu nie oddałam całej puli by nikt nie stracił tylko tyle ile ochronią sobie a ban uważam za niesprawiedliwy



    ban uważam za niesłuszny i nie sprawiedliwy . Nie powinien trwać 15 dni tylko najwyżej 3 dni na szybkim serwerze .


    Po co więc przymierze jak nie służy niczemu a płacz graczy co do tego że mam multikonta był niewłaściwy. Grałam uczciwie .

    Teraz penie nikt was nie atakuje.... Sprawdzicie innych graczy z topki kto od kogo surowce otrzymuje i sobie nie pomaga .

    Gratuluję ..

    Żałuję że nie zrobiłam multikont wtedy przynajmniej by mnie ukarali słusznie a ten cały Pushing to lekka przesada w grach strategicznych .

  • jak mnie odblokują wszystkie surowce będę wysyłać babie i orione , oraz innych do tego namówię a później zgłoszę ich za Pushing :P :P :P

    a najwięcej to wyślę im zboża :P Surowce to surowce nie ważne jakie się wysyła :P

  • Hi Pati,

    Sadly you cannot define a 'long-term' period whenever it fits your purpose. You were clearly boosted and your units were used to eradicate your enemy troops. This cannot happen. This way, every alliance would create a so called 'hero' which could fight enemy forces. We have nothing against in a short term help, but boosting a stronger player over weeks is against our rules.


    Regards,

    Lionmoon Support Team

    Quote
    Dnia wt, 5 Sty o 5:03 AM , Pati <[email=''][/email]> napisał(-a):resources were sent back but players didn't lose them right away, it was a strategy, over time I would give them to anyone who belongs to it to help the alliance, other alliances could work together in the same way. they gave me the most grain in excess. Can the ban be shortened because on a fast server the ban should be 3x shorter

    Lionmoon powered by Freshdesk 2102:1588321

  • Ja:


    a few weeks 14 days? I only played there 14 days and nowhere says how many days I have to come back. I returned the raw materials in small amounts because everyone wanted them not to be taken away in the event of an attack. Ban was inaudible and unfair. Additionally, on the day of the ban, I received grain from other players that was still out of stock.




    You do not have the right to write that a few weeks as the server was only 14 days



    So don't make such a stupid excuse anymore, just twist an unfair ban ... twist it by 5 days. And yes, a fast 3x server, the ban should last 5 days.

  • Ban was very unfair ... even anyone can see that the administration made a mistake and cannot admit it ... "

    What a few weeks, only 14 days. Two weeks, and it wasn't pumped into resources that were returned over time, only so that others couldn't take them from the player who borrowed ...
    I made 6 pos. nomads, I had camps after 12 days of the game and for sure I was not short of raw materials, only grain sent many other players. Bam was for helping with the grain, you know, people could only figure it out.
    From this it follows that the player is not worth honestly ...

  • Zapytaj każdego więźnia, a oni zawsze powiedzą, że są niewinni. Jak zapewne się dowiedziałeś, wszystkie twoje płacze nic nie zmieni i nikt nie będzie uciekał z pomocą. Ucz się z tego doświadczenia i grać lepiej w przyszłości lub odejść. Tak czy inaczej, nikt się tym nie przejmuje.

  • Code
    1. Please remove Zenobit from the game, he is a vulgar person who insults and threatens many players. He uses criminal threats and does not understand that this is a game and not real life
    Code
  • Chicahua

    Closed the thread.