Papirus !!

  • Wbijam papirus na 8 h i przy zbiorach dostaję 25 000 z groszami zamiast 102 000 , a przy 1 godzinnej produkcji zamiast 19 000 dostaję 3 000 - 6 000. Zbiory są max kilka min. po zakończeniu produkcji. O co kaman ???? :cursing::cursing:

  • I tak nikt ci nie odpowie. Nie wiem w ogóle po co jest forum, jak żaden moderator się nie wypowiada. Gra spada na pysk. Tylko wyłudzają kasę, a pomocy żadnej z ich strony.

  • I tak nikt ci nie odpowie. Nie wiem w ogóle po co jest forum, jak żaden moderator się nie wypowiada. Gra spada na pysk. Tylko wyłudzają kasę, a pomocy żadnej z ich strony.

    hey chicauha, how about you guys read the forum, and block cyeger for good from here as he mess everybody conversation , insulting the new who comes for information calling all kind of nasty things, giving rong nformations, as he dont know about the game , and making everybody running from the forum , where was supose be a place to chat, trade information on a healthy was between the players. think about it.

  • Chicahua wolałabym rozwiązać ten problem na forum. Dzisiaj znowu miałam za 1 h produkcji raz 8 000 z groszami raz 1500 :cursing::!::!:

    no i 2 razy przez 24 h maxa czyli 19 300. Normalny szok. A tak w ogóle moje zbiory oscylują w granicach 6 000 - 10 000. Co godzinę jestem w plecy jakieś 10 000. Chcesz skany - OK. Dałam info i proszę to sprawdzić bo papirus jest tu bardzo ważny a ja mam ograniczone możliwości rozwoju przez blokadę produkcji. :( przed zbiorem. po zbiorach.

  • Najgorsze forum jakie widziałam. Jak mozna olewac graczy? A juz wiem. Jesteśmy Polakami,wiec trzba Nas traktowąc jak robaki!!!! TRAGEDIA. PAMIETJCIE,ZE DZIEKI NAM GRA ISTNIEJE!!! TO NASZE ŚRODKI SĄ DO WAS WYSYŁANE, WIĘC TRAKTUJCIE NAS POWAŻNIE!!!!

  • Chicahua może się łaskawie odezwiesz albo skieruj mnie do kogoś kto qma i co tutaj chodzi bo ty do niczego się nie nadajesz. Przed chwilą miałam zbiory papirusu i zgadnij ile zebrałam ? NA 21 TYSIĘCY DOSTAŁAM COŚ PONAD 7 TYSIĘCY. :cursing::cursing::cursing::cursing::cursing::cursing:

  • Najistotniejsze to - jaki masz poziom magazynu ??? który lvl ??. jeśli niski 1-4 lvl to produkujesz za dużo papirusa tzn. nie masz gdzie go przechować i tracisz część produkcji

  • od lv. kopaln zależy ile wyprodukujesz , czym większy poz. kopalń tym więcej papirusu dostajesz na 1h. a także pora roku musi wpływać na przyrost danej kopalni i badania . np. na papirus to musi być załączona pora roku lato i badania robione nawadnianie :) na kamien pora roku lato i badanie minerologia :)