Ochrona początkującego

• Czy ktoś możne mi wyjaśnić jak można mieć ochronę początkującego zajmując 1 miejsce w rankingu z 876.870.894 punktami ?

&thumbnail=1

Ten, kto cię obraził jest albo silniejszy, albo słabszy od ciebie. Jeżeli słabszy, oszczędź go, jeżeli silniejszy, oszczędź siebie.

Seneka Młodszy

• nie tylko ochrona początkującego ma taki symbol ale tarcza też , ma wykupioną tarcze

Es gibt kein Schild im Shop auf meinem Server, nur einen Talisman, ein Siegel und eine Maske 12h / 24h / 3 Tage und die sehen anders aus. Anscheinend wird das Zifferblatt, über das Sie schreiben, irgendwie (?) anders gekauft.

Ten, kto cię obraził jest albo silniejszy, albo słabszy od ciebie. Jeżeli słabszy, oszczędź go, jeżeli silniejszy, oszczędź siebie.

Seneka Młodszy

• Pacyfistę mam, ale Ty pisałaś o tarczy. Czyli pacyfista wygląda tak jak ochrona początkującego, rozumiem. Mam 10 miast i jeszcze nie korzystałam z pacyfisty. Dzięki

Seneka Młodszy

• Ale jeszcze jedno, skoro wszystkie włączone po prawej stronie opcje świecą się to dlaczego włączony według Ciebie pacyfista nie świeci się?

Seneka Młodszy

• Post by COCA ().

This post was deleted by the author themselves ().
  • nie tylko ochrona początkującego ma taki symbol ale tarcza też , ma wykupioną tarcze

wiec pacyfista koło tych świąt aktywowanych masz pacyfistę sprawdź 10 ametystów 1 h

ziko mam pytanie czy ty udzielasz tu "porad" na podstawie własnego doświadczenia czy tylko Ci się tak wydaje że tak jest, bo jedna i druga informacja nie odpowiada temu co jest na PrintScreen-e ?

Seneka Młodszy

• NorthernLights, rozumiem że korzystałeś z talizmanu, maski i pieczęci (12h/24h/3 dni) i mimo że wyglądają one różnie w sklepie to po zakupieniu są wyświetlane tak jak "ochrona początkującego" jak na PrintScreen-e. Dobrze Ciebie zrozumiałam?

Seneka Młodszy

• NorthernLights, rozumiem że korzystałeś z talizmanu, maski i pieczęci (12h/24h/3 dni) i mimo że wyglądają one różnie w sklepie to po zakupieniu są wyświetlane tak jak "ochrona początkującego" jak na PrintScreen-e. Dobrze Ciebie zrozumiałam?

Yes :) but when you hover your cursor over, it will say Beginner Protection. Beginner Protection is only for the 1st 3500 points I believe if I remember right, could be 2500, I forget, been awhile. Another way to check is to go to the city and hover over it, it will indicate what protection the player is using