Ametiszt

  • Üdvözöllek! A probléma az ,hogy frissitett a játék és utána elvette az Ametiszteimet most van 48 és előtte 300 volt többször is kiléptem és vissza de semmi javulás nem lett :(

  • ˘hello support!Ich habe keine Antwort auf das Problem bekommen. 300 Amethyst, wenn ich es zurück bekomme? Ich brauche es jetzt. Ich habe meins gekauft

  • Szeretnem tudni, hogy mukodik a kemleles mert egy 2 es barbi falut 1-5 ig nem lehetseges kikemlelni 10 es kemleles melett, mas napi 5 barbi fosztas engedelyezett es mar a 3. utan fizetve lehet csak folytatni, ez hogyan lehetseges?

  • Üdv! 3-ik napja játszom, de az aktiváló linkem nem kaptam meg, viszont naponta kéri hogy aktiváljak. Nincs az emailembe sehol. Már kértem újabb aktiváló linket 2-szer, de egyik sem érkezett meg. Mit csináljak, mert nem szeretném ha ez miatt ki tiltanának.

  • Szia, szeretném jelezni, hogy az aktiváló linket én sem kaptam meg (mint ahogy Szahmet), viszont figyelmeztet rá, hogy aktiváljam a linket.

    Kértem újra aktiváló linket, de azt sem kaptam :( Tetszik a játék, és nem szeretném, ha ebből a későbbiekben hátrányom származna.

  • játékos név: jocika,


    szerver: Kadesh


    paymen tranzakcio kod:M24X2358




    why I didn't get the amethyst I bought????

  • Sziasztok! Kicsit kusza a chat, nem lehetne nyelvenként új szobákat létre hozni, sajnos egyre többen vagyunk és magyarul még fórum és segítség sincs. Köszi ha meg lehetne oldani a magyar Chat szobát!! Köszi

  • Jó lenne, ha lenne egy lehetőség az ingyenes város költöztetésre, ne csak rögtön ametisztért, ami szinte nincs is


    Code: erika5503
    1. when will the move to the city be free, at least once?
  • Sziasztok! Kicsit kusza a chat, nem lehetne nyelvenként új szobákat létre hozni, sajnos egyre többen vagyunk és magyarul még fórum és segítség sincs. Köszi ha meg lehetne oldani a magyar Chat szobát!! Köszi

    teljes mértékben igazad van

  • ezt a semmire kellő supportot miért nem lehet elérni ??..nem az lenne a dolguk hogy megoldják a problémákat a játékban.?

  • Unfortunately, the sms option was turned off by the sms provider due to changes in sms regulations; while we are waiting for the sms provider to reactivate them or replace them with other options, please use other payment methods if possible. Sorry for inconvenience.