Posts by Motyla noga

    Wracaj wracaj Szefowa i nie marudź;P Czekamy wszyscy na Ciebie. Ja również życzę Tobie dużo zdrówka i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. No i dalszych sukcesów w realu i na grze;P

    Witam. Ponawiam prośbę o odblokowanie konta Superspartanki. Jest to bardzo dobry gracz, którego pomoc jest niezbędna do rozwoju naszego sojuszu i utrzymania się na 1 pozycji. Zawsze pomagał słabszym graczom i surowcowo i wojskowo. Nie posiada żadnego multikonta i gra uczciwie. Jest jednym z naszych liderów i bez niego nie zdziałamy za wiele na tej grze. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. Pozdrawiam.

    Nie rozumiem blokady konta Superspartanki. Grała z 1 konta. Nasz sojusz polega na wzajemnej pomocy i wsparciu. wojsko i surowce przesyłane są na bieżąco do wielu graczy. zarówno ona jak i ja pomagamy sojusznikom jak tylko możemy. Jej pomoc była nam bardzo potrzebna do rozwoju, ponieważ jest jednym z liderów i zawsze można było na nią liczyć. Bez niej nasz sojusz jest bardzo osłabiony. wielu graczy dzięki niej mogło budować wojsko, ponieważ często je tracili. Pożyczała swoją armię innym, żeby mogli atakować wyższe levele nomadów, a potem surowce oddawała. Proszę o jej szybki powrót do gry i naszego sojuszu, ponieważ dalej chcemy być liderem wśród przymierzy.