Posts by Kobra

    Najgorsze forum jakie widziałam. Jak mozna olewac graczy? A juz wiem. Jesteśmy Polakami,wiec trzba Nas traktowąc jak robaki!!!! TRAGEDIA. PAMIETJCIE,ZE DZIEKI NAM GRA ISTNIEJE!!! TO NASZE ŚRODKI SĄ DO WAS WYSYŁANE, WIĘC TRAKTUJCIE NAS POWAŻNIE!!!!

    witam mam problem gdy wysyłam atak na nomadów obojętnie jaki poziom z ładownością 5 000 000 gdy u nomadów 5 poziom np jest po 1000 000 do 4 000 000 surowców to zbiera mi po 80 000 do maximum 100 000 jednostek surowców czzy to błąd w grze czy ja coś źle zrobiłem

    40% zabiera surowców,więc wszystko jest ok

    Nie możecie zrobić aplikacje na telefon? Ułatwiłoby Nam życie. Tragedia jest, jak z telefonu loguje się na grę. Nic nie widać!!!! Kasę zgarniacie od graczy ,to ułatwiajcie Nam granie!!!!X/X(

    Code
    1. Hi. What is it like with the bay on Nomads 5? It is very difficult to eliminate them. Not to mention the Nomads 6. Maybe you can give some interesting information on how to defeat them. I have 4000 Medjay and 1000 Ra and I always come out with losses. Greetings.

    I tak nikt ci nie odpowie. Nie wiem w ogóle po co jest forum, jak żaden moderator się nie wypowiada. Gra spada na pysk. Tylko wyłudzają kasę, a pomocy żadnej z ich strony.